Becker Derby

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30.6 MB
  • Version 1.0.94
  • Dil Türkçe
  • Firma Maximum Crash
IOS cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Becker Derby oyununda keyifli sahneler sizleri bekliyor.

Becker Derby mobil oyunu spor oyunları arasında yer alan eğlenceli bir mobil oyundur. Oyunu IOS  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Mobil cihazınızda kapladığı alan oldukça küçük olup mobil cihazınızı yormaz. Beyzbol sporu üzerine kurulu olan Becker Derby oyununu oynayacak rakiplerinizi sevimli karakter eşliğinde yenmek için başarılı bir performans sergileyeceksiniz. 

Boşluğun baskısını sürdürebilirseniz, bazı kötü huylu güçler kazanırsınız. Oyun içi bir selfie alın ve arkadaşlarınızla paylaşın. İstatistiklerinizi takip edin, skor tablolarının başına geçin ve tüm sırları keşfedin. Daha da başarılı olabilmek için beyzbol sopanızı doğru zamanda doğru yerde kullanmaya bakın. Her zorlu mücadele sonunda başarılı bir oyun deneyimi sizleri bekliyor olacak. 

Oyunun kaliteli görselleri ve akıcı bir hikayeye sahip olması oyuncuları memnun eden bir özellik olup daha fazla kişi tarafından talep görmesine sebep olmaktadır. Becker Derby spor öoyunları arasında farklı bir yere ve oynayışa sahip başarılı bir oyundur, sizde oynayarak eğlencenize bakabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Becker Derby indir